Kuruluş tarihimizden bugüne tüketicilerin daha sağlıklı ortamda yaşamlarını sürdürebilmesi için sonuç odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Vermiş olduğumuz profesyonel hizmetlerle sağlığınızı koruduğumuz gibi, uygun fiyatlarımızla sizlere kaliteli hizmet sağlayarak yüzünüzü güldürüyoruz.
Firmamız Samsun’un ilçelerine temizlik ve yıkama hizmetleri vermektedir. Disipline önem vererek titizlikle hijyenik hizmet veren güvenilir firma arıyorsanız Hijyenik Temizlik olarak bu güveni tarafınıza yansıtacağımızdan şüpheniz olmasın.
Ofis temizliği hizmetlerimiz yoğun olarak talep edilen temizlik hizmetlerinin başında gelmektedir. Firmamız ofis temizliği hizmetini Samsun bölgesinde gerçekleştirmektedir. Vermiş olduğumuz temizlik hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmanız açısından başlıkları biraz ayrıntılı olarak açarak sizlerle paylaşmak isteriz.

Ofis Temizliği

Çoğu zaman evimizden fazla çalıştığımız işyeri ortamında yer almaktayız. İyi ve sağlıklı bir ortamda çalışmak için işyerinin düzenli ve temizliğinin gerçekleşmiş olması gerekmektedir. Firmamız ofis temizliği konusunda tüketicilere profesyonel bir hizmet vermekle beraber müşteri memnuniyetini de sağlamakla beraber sonuç odaklı bir temizlik hizmeti vermektedir. Sonuç odaklı yaptığımız çalışmalarda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamış olmakla beraber çalışmalarımıza süreklilik katmış bulunmaktayız. Gerektiğinde gündüz ya da akşam ofis temizliği hizmetlerimizde sizlere uygun olması için saat açısından sizlere yardımcı olmak amaçlı esnemeler yapabiliyoruz. Kalabalık ofisimiz var diye korkmayın, ofis temizliği nasıl yapılır endişesini aklınızdan silin atın, profesyonel bir şekilde eşyalarınıza zarar gelmeden temizlik hizmetleri sunarız. İster günlük ofis temizliği ister aylık temizlik talepleriniz tarafımızca değerlendirildikten sonra detaylı olarak bilgiler tarafınıza mail olarak iletilir.

Periyodik Ofis Temizliği Hizmetleri

Temiz ve hijyenik bir ortamda çalışmayı kim istemez ki! Bu amaçla firmamız okullardan kamu binalarına, hastane veya sağlık ocağı, alışveriş merkezi, spor salonları, havuzlar, camiler, kreşler, villalar ve apartman temizliği hizmetleri dahil olmaklar beraber geniş bir portföy dahilinde sizlere her türlü temizlik hizmetini sunmaktadır. Samsun ilçelerinde yaşamakta olan tüketicilere vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında uygun fiyatlara kaliteli hizmet vermekteyiz. Profesyonel ofis temizliği konusunda kendimize güveniyoruz, size her zaman maksimum kalitede en uygun ofis temizliği fiyatları ile hizmet vermek isteriz. İşletmenizin veya sizin ihtiyaçlarına uygun, özel temizlik hizmetleri sunmak için sizlere bir telefon kadar uzağız.

İç ve Dış Cephe Cam Temizliği

Ofis temizliği hizmetimizin yanı sıra cam temizliği konusunda da Hijyeni temizlik firmamızdan yardım alabilirsiniz. Cam silme olayında kat sayısının az olması veya içeriden cam silme imkanı olması durumlarında yardımsız bir şekilde temizlik hizmetinin gerçekleşebileceği gibi, camın yapısının uygun olmadığı durumlarda vinç yardımı ile dış cephe cam temizliği hizmetleri sunarız. Cam temizliği gerçekleşecek bölgenin resmini göndermeniz veya konu hakkında ayrıntılı bilgi göndermeniz durumunda temizliğe uygun araçlar yardımıyla işlemi kolayca gerçekleştirebiliriz. Periyodik olarak da alabileceğiniz dış cephe cam temizliği konusunda uzman sertifikalı ekibimiz tarafından temizlik hizmeti gerçekleştirilmektedir. İşlerimizi yaparken iş sağlığı ve güvenliği bizim için çok önemlidir. Her işimizi usulüne uygun bir şekilde, titizlik çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Tüm dış cephe cam ve metal yüzeylerin temizliği için en uygun ve kaliteli ürünleri kullanmaktayız. Kaliteli ürünler kullanarak sizlere muazzam bir temizlik hizmeti verirken sizlere uygun fiyatlar sunuyoruz. Samsun ilçelerine Cam ve ofis temizliği hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ofis Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama konusunda profesyonel ekibimiz tarafından halılarınız cinslerine göre ayrılarak özel yıkama uygulanmaktadır. Halı yıkama konusunda da leke çıkarma garantisi vermiyor olsak da çoğu leke firmamız tarafından çıkarılmaktadır. Halılarınıza zarar vermeden sağlıklı bir şekilde ilk gün olduğu gibi tertemiz bir hal alıyor. Fiyatlarımız uygun olduğu gibi ara ara kampanyalar yapıyoruz ve daha indirimli fiyatlardan faydalanmanıza olanak sağlıyoruz. Halılarınızın işlemleri tamamlandıktan sonra kapınıza kadar getirerek teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra yerinde halı yıkama hizmetimiz de bulunmaktadır. Gerekli araçlarımızla halınızı yerinden hareket ettirmeden olduğu yerde yıkıyoruz ve kurumaya bırakıyoruz. Yerinde yıkama işleminde halılarım temiz olur mu? Diye düşünmeyin. Fabrikada yıkanan halılar kadar tertemiz bir hal almaktadır. Yerinde halı yıkama hizmeti diğer halı yıkama hizmetine göre fiyat bakımından farklılık göstermektedir.

Koltuk Yıkama Hizmetleri

Evlerimizi güzel gösteren koltuk ve sandalyelerimiz en çok temas halinde olduğumuz eşyalar sınıfında yer aldığı için parazit oluşumu ve mikrop oluşumu bakımından birinci sınıf eşyalar olmaktadır. Koltuklar kolaylıkla mikrop ve parazit üreten, bu bakterileri içerisinde barındıran ev eşyalarıdır. Köpüklü bir şekilde evdeki koltuklarınız önce ıslatılır, ardından güçlü vakum makinemiz yardımıyla içindeki kirli su makineye çekilir. Firmamızın koltuk yıkama konusunda sizlere en iyi ve profesyonel hizmeti vereceğinden şüpheniz olmasın. Bunun yanı sıra günlük ofis temizliği hizmetimizden de faydalanmak isterseniz firmamıza başvurabilirsiniz. Her türlü temizlik konusunda siz değerli Samsun halkına hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Sert Zemin Temizliği

Sert zeminler zamanla o ilk parlaklığını kaybederler. Belli bir süre sonra mat bir görünüm alan sert zeminler göze kötü gözükmeye başlar. Firmamız, sert zeminlerin temizliğinde de tarafınıza profesyonel bir hizmet sunarak sizleri memnun etmektedir. Temizlik konusunda kendimize tamamen güveniyoruz. Samsun ofis temizliği hizmeti veren firmalar arasında ön sıralarda yer almaktayız. Bu öncülüğümüzü çalışma sitilimize, kullandığımız ürünlere ve yılların vermiş olduğu tecrübeye borçluyuz.

Tüm temizlik hizmetlerimizle beraber siz değerli Samsun halkının yanındayız. Fiyat almak ve randevu oluşturmak için çalışma saatleri içerisinde bizlere ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kullanmış olduğumuz kaliteli temizlik ürünlerimizle, temizlik sonrasında almış olduğunuz sonucu değerlendirebilirsiniz. Farklıyız çünkü işimizi severek yapıyoruz. Hijyenik Temizlik firması olarak sizlere bir telefon kadar uzağız. Hemen arayarak randevu oluşturabilir veya ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Samsun ofis temizligi