Koltuk Yıkama

Hijyenik Temizlik Şirketi olarak  koltuk yıkama hizmetimizle de siz değerli Samsun halkının yanındayız. Temizlik hizmetlerinin başında gelen koltuk yıkama hizmeti basit gibi görülse de çok dikkat istemektedir. Yıkama hizmetlerinde vücudumuzla temas eden koltuklar yıkanırken sağlığa olumsuz etkileri olmayacak temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Koltuklarla sürekli olarak temas halinde olduğumuz için periyodik süreçlerde temizlik yapılmasını uzmanlar da önermektedir. Evde çocuklar olabildiği gibi bazı evlerde de evcil dostlarımız beslenmekte olup evde kullanılan eşyalar hemen kirlenebiliyor. Evde koltuğu silerek sağlıklı bir temizlik elde edemeyeceğiniz için bir uzmandan yardım almanız gerekmektedir. Hijyenik koltuk yıkama hizmeti veren firmamızı tercih ederek sağlığınıza olumsuz etkisi olmayan ürünlerimizle kaliteli temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Son zamanlarda koltuk yıkama firmaları sayı olarak aşırı bir artış göstermiştir. Bazı firmalar müşterileri memnun ederken, çoğunlukla koltuk yıkama hizmeti alan tüketiciler aldıkları hizmetten memnun kalmamaktadır. Hijyenik Temizlik Firması olarak yapmış olduğumuz sonuç odaklı çalışmalar sonrasında müşterilerimizin gönlünü fethetmekteyiz. Vermiş olduğumuz Temizlik hizmetlerinde bizim için ilk öncelik müşterilerimizin sağlığı, ikinci önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Yerinde koltuk yıkama hizmetini uzun süredir verdiğimiz için tüketicilerin artık ne istediğini net olarak biliyor ve sorunsuz bir temizlik hizmeti sağlıyoruz.

Ücret konusunda piyasayı değerlendirip sizlere en makul fiyatları sunmaya çalışmaktayız. Vermiş olduğumuz kaliteli temizlik hizmetleri için sizlere en uygun fiyatları sunduğumuzdan şüpheniz olmasın. Temizlik ürünlerimiz en iyi ürünlerden oluşmaktadır. Ucuza kaçarak kalitesiz ürünler değil, orjinal ürünler alarak kaliteli ürünleri portföyümüze dahil ediyoruz. Son teknolojik temizlik araçlarımızla her işe uygun araçları kullanarak başarılı temizlik işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Koltuk yıkama fiyatları farklılık gösterebilir. Şurası ucuza, burası pahalıya koltuk yıkıyor, bu daha iyidir algısı sizi etkilemesin. Uygun fiyatlara yıkama yapan firmanın kötü hizmet verdiğini düşünmeyin. Koltuk yıkama hizmeti almadan önce araştırma yapabilir, müşteri yorumlarını okuyabilir, Firma yetkilisiyle görüşerek aklınıza takılan sorulara yanıt alabilir ve sonrasında kararınızı verebilirsiniz. Koltuklar takım olarak fiyatlandırılır. Tekli koltuk yıkatacaksanız da tarafınıza ona göre daha uygun bir fiyat sunulur. Kısacası temizlik hizmetleri sağlığınız açısından önemli olduğu için uygun firmayı bulmak, tercih etmek çok önemlidir diyebiliriz.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Öncelikle oluşturduğunuz randevu doğrultusunda ekibimiz evinize gelerek yerinde koltuk yıkama hizmeti gerçekleştirir. Kova içerisinde ılık suya temizlik ürünümüzü ekleyerek jel kıvamına gelene kadar karıştırıyoruz. Sıvı olan ürünümüz ılık suyla karıştığında jel kıvamına dönüşmekte ve uygulamaya hazır hale gelmektedir. Jel olmasındaki özellik makinanın erişemeyeceği koltuk içindeki kirleri kusmasını, yüzeye çıkmasını sağlamaktadır.

Jel kıvamındaki temizlik ürünümüz koltuğun yüzeyine sünger yardımıyla tamamen uygulanır ve saniyeler içerisinde bütün siyahlık yüzeye çıkar, yüzeye çıkan bütün kir güçlü vakum makinasıyla emilerek hazneye hapsolur. Emin olun koltuklarım temiz diyen evlerdeki koltuklardan bile simsiyah bir su çıkmaktadır. Koltuğunuzun dış görünümünün temiz gözükmesi sizi aldatmasın. Koltuktaki bütün su vakum makinasıyla emildikten sonra koltuklar kurumaya bırakılır ve sonrasında kullanıma hazır hale gelir. Koltuklarınızın temizliğini gördüğünüzde yüzünüzde oluşacak gülümsemeyi şimdiden görür gibiyiz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Samsun koltuk yikama

Samsun otomobil koltuk yikama