Samsun’un ilçelerine temizlik hizmetleri vermekte olan Hijyenik Temizlik Şirketi, uygun fiyatlara vermiş olduğu profesyonel temizlik hizmetleri neticesinde müşterilerinin memnuniyetini sağlamakla beraber her geçen gün müşteri portföyünü arttırmaktadır. Deneyimli personelimiz ile kullanmış olduğumuz son teknolojik temizlik araçları, özenle seçmiş olduğumuz temizlik ürünleri yardımıyla sonuç odaklı başarılı işler gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına bütün temizlik işlemlerimizi büyük bir titizlik ve düzen çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz. Samsun Temizlik Şirketleri arasında Hijyenik Temizlik firmamız en iyi temizlik hizmeti veren şirketler arasında ön sıralarda yer almaktadır diyebiliriz. Siz Değerli Samsun halkına kaliteli hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Amacımız: Tüketicilerin uygun fiyatlara da kaliteli hizmet alabileceğini ispatlamak ve öncü firmaların başında yer almaktır.

Vizyonumuz: Kendimizi çalışma alanlarında göstermemizin yanı sıra, sosyal medya üzerinde tanılan bir yüze sahip olmak, kampanyalarla tüketicilerin daha kaliteli bir hizmet almasıdır.

Hizmet Politikamız

  • Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak,
  • Ekip çalışmasını ve motivasyonunu maksimum seviyede tutmak,
  • Titiz ve düzenli çalışma konusunda her zaman bir üst seviyeye çıkmak,
  • Ucuz Temizlik Firmaları'nın fiyatlarının düşük olduğu için iyi hizmet veremeyeceği algısını yok etmek